دسته
لینک مفید
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 4003
تعداد نوشته ها : 29
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem222

اهمیت تبلیغات اینترنتی و تاثیر آن در کسب و کار


تبلیغات اینترنتی به استفاده از اینترنت به عنوان یک کانال و وسیله ارتباطی برای ارسال تبلیغات در محیط وب اشاره دارد. در تعریفی دیگر، تبلیغات اینترنتی را اینگونه تعریف نموده‌اند: نمایش دادن نامها و علائم تجاری، شعارها و تصاویر تبلیغاتی در سایتها (پایگاهها)ی پربیننده اینترنت، به نح

وی که به تحقق اهداف تبلیغات کمک نماید. 

دسته ها :
شنبه بیستم 3 1396

رپرتاژ آگهی؛ معامله‌ای «سه سر سود»

تبلیغات از نوع رپورتاژ آگهی، مزایای منحصربه‌فردی برای خواننده‌، آگهی‌دهنده و منتشرکننده‌ی آگهی به‌همراه دارد.

رپرتاژ آگهی چیست - نمونه چاپی رپرتاژ آگهی

مردم از دیدن رپورتاژ آگهی‌ در رسانه‌ها لذت می‌برند. خریدارانِ بالقوه تبلیغات را به چشمِ «اخبار قابل استفاده» نگاه می‌کنند که اطلاعات لازم را برای تصمیم‌گیری آگاهانه در خصوص خرید هر آنچه به آن نیاز دارند، برای‌شان  مهیا می‌کند.  یک رپرتاژ آگهی که به‌خوبی نگاشته شده باشد، این اطلاعات را در قالبی جالب‌توجه و گیراتر از تبلیغات معمولی ارائه می‌دهد. رپرتاژ آگهی‌ها به نظر خوانندگان سرگرم‌کننده و مفید و برای آگهی‌دهنده‌ها ابزاری قدرتمند به حساب می‌آیند. آگهی‌دهنده‌ها با استفاده از رپرتاژ آگهی «چهره»‌ای به کسب‌و‌کارشان می‌بخشند، آن را واجد صفات انسانی می‌کنند و خود را نسبت به رقبایشان متمایز می‌کنند. انسان موجودی اجتماعی است؛ ترجیح ما این است که به جای سروکار داشتن با یک شرکت با انسان‌های دیگر تعامل کنیم. رپرتاژ آگهی این فرصت را به هر کسب‌وکار می‌دهد تا با معرفی نیروی انسانی‌اش و روایت داستان کسب‌وکار خود امکان چنین تعاملی را فراهم کند.

دسته ها : رپورتاژ
جمعه نوزدهم 3 1396
رپورتاژ


رپورتاژ آگهی چیست ؟ – رپرتاژ آگهی چیست ؟

اگر برای اولین بار است کلمه رپورتاژ یا رپرتاژ را می شنوید یا می بینید حتما میخواهید بدانید که رپورتاژ یا رپرتاژ به چه معنایی است این فقط سئوال شما نیست بلکه وقتی داشتم در مورد رپرتاژ جستجو میکردم به سئوالاتی نظیر ” رپورتاژ چیست ” ،  “رپرتاژچیست ” ، ” رپورتاژ یعنی چه ” ، ” رپرتاژ یعنی چه ” و… برخورد کردم

دسته ها : رپورتاژ
جمعه نوزدهم 3 1396

تبلیغات بنری یکی از روش های موثر تبلیغات در سایت های پر بازدید است. تبلیغ بنری دارای بازدهی بالایی است و می  تواند محصول شما را به عده زیادی از مردم معرفی کند.

ایجاد ترافیک و دریافت بازدیدکننده بیشرین دغدغه بسیاری از مدیران سایت های اینترنتی است. متاسفانه اغلب مدیران سایت ها بدون اینکه تحلیل درستی از آمارهای سایت خود داشته باشند و به دنبال بهبود فرآیندها باشند، چاره کار را صرفا در تبلیغات بیشتر می بینند. در این مقاله قصد دارم به نکات و ویژگی های تبلیغات بنری موثر بپردازم.

قبل از اینکه شاخص های ایجاد تبلیغات بنری هدفمند و انتخاب رسانه مناسب برای تبلیغات بنری را توضیح دهم لازم است  به این نکته اشاره کنم که تبلیغات بنری نرخ کلیک پایینی دارند و این موضوع به این دلیل است که کاربران سایت های اینترنتی علاقه ای به تبلیغات بنری و کلیک روی آنها ندارند.

تبلیغات بنری موثر و پربازده در سایت ها

نرخ کلیک حدود یک درصد، نرخ کلیک بسیار مناسبی برای تبلیغات بنری محسوب می شود. به این معنا که اگر یک سایت روزانه 10 هزار نفر بازدیدکننده دارد، اگر 1000 نفر از آنها روی بنرهای شما کلیک کنند، شما تبلیغات موثری را انجام داده اید.


دسته ها : تبلیغات بنری
چهارشنبه هفدهم 3 1396


آشنایی با انواع روش های تبلیغات بنری در وب سایت ها

تبلیغ بنری در سایت پربازدید, تبلیغات بنری با بازدهی بالا در اینترنت, تبلیغ بنری با قیمت  مناسب

تبلیغ بنری یا بنرهای تبلیغاتی نوعی از تبلیغات در وب سایت های پربازدید است که می تواند برای مشتری بازدهی خوبی داشته باشد.اما سه روش درآمدزایی از بنرهای تبلیغاتی در سایت ها  وجود دارد که شامل :

دسته ها : تبلیغات بنری
يکشنبه جهاردهم 3 1396


رپورتاژ

 

رپورتاژ آگهی یا تبلیغات خبری نوعی از تبلیغات است که بسیار قدیمی است و البته تاثیر خوبی هم بر ذهن خواننده دارد. البته تفاوت زیادی بین رپورتاژ آگهی با تبلیغات تلویزیونی، تبلیغ بنری، بیلبوردها و … می باشد.

دسته ها : رپورتاژ
يکشنبه جهاردهم 3 1396
X