دسته
لینک مفید
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 4008
تعداد نوشته ها : 29
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem222

بلوغ تبلیغات شهری در ایران :

امروزه تبلیغات شهری به لحاظ جذب مخاطب، زیبایی، ایجاد تنوع در محیط، عدم آلایندگی، هزینه ای بسیار پایین در مقایسه با تلویزیون و رسانه های تصویری دیگر را دارد و یکی از بهترین روش های تبلیغاتی در دنیا به شمار می رود.
در کشور ما، با پایان جنگ تحمیلی و به طور طبیعی تغییرات حاصله در بازار مصرفِ انواع کالاهای مصرفی و غیر ماندگار و کالاهای لوکس و طبقه ی بالا، تبلیغات به عنوان بازوی قوی تولید کنندگان خرد و کلان به میدان آمد. در این میان و با رشد انواع ۳ گانه تبلیغ چاپی، پخشی و محیط بیرونی، تابلوهای تبلیغاتی نیز رونقی دوباره و شتابان تر به خود گرفتند.
دسته ها : مقاله تبلیغات
پنج شنبه هشتم 4 1396

بهترین تبلیغات خلاقانه و جذاب و دیدنی

یکی از روش های فروش محصولات و تولیدات شرکت ها تبلیغات است.با استفاده از تبلیغات شما می توانید خود را به مردم  بشناسانید و مشتری جذب کنید و فروش محصولات خود را بالا ببرید. علاوه بر این برای فرهنگ سازی در جامعه یا آموزش رفتار خوب به مردم جامعه می توانید از تبلیغات استفاده کنید.تبلیغات خلاقانه

تبلیغات خلاقانه

خلاقیت و ابتکار در طرح های تبلیغاتی یکی از امتیازات یک محصول نسبت به رقباست. در اینجا گزیده ای از خلاقیت های گرافیکی در تبلیغات را برای شما گردآوری کرده ایم. 

سوپرمارکت Intermarche

بهترین تبلیغات خلاقانه و جذاب و دیدنی


با هم به قهرمانانمان کمک کنیم! 
کمپین جمع آوری پول برای آتش نشانی پرتغال. 
(Intermarche نام یک سوپرمارکت عمومی در فرانسه می باشد که در سال 1969 تاسیس شده است.) 

آژانس تبلیغاتی :Y & R، لیسبون، پرتغال 
مدیران خلاقیت :Rui Soares, Pedro Magalhães 
مدیر هنری:Luiz Medeiros 
کپی رایتر:Pedro Vieira 
تصویرسازی:Bernardo Mejer 
تاریخ انتشار:2015

سه شنبه ششم 4 1396

تعریف تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی به استفاده از اینترنت به عنوان یک کانال و وسیله ارتباطی برای ارسال تبلیغات در محیط وب اشاره دارد،در تعریفی دیگر، تبلیغات اینترنتی را اینگونه تعریف نموده‌اند: نمایش دادن نامها وعلائم تجاری، شعارها و تصاویر تبلیغاتی در سایتهای (پایگاههای) پربیننده اینترنت، به نحوی که به تحقق اهداف تبلیغات کمک نماید (سایت صدا و سیما ۲۰۰۲). در فرایند تهیه و اجرای تبلیغات اینترنتی، شرکتهای تبلیغاتی، ناشران اینترنتی۱، تبلیغ‌دهندگان۲ (سازمانها و شرکتهای تولیدی و خدماتی) درگیرند.

تبلیغات اینترنتی, تبلیغات اینترنتی چیست

تاریخچه تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی برای اولین بار و بصورت بنر در ۲۷ اکتبر سال ۱۹۹۴ و در سایت هات وایر۳ نمایش داده شد. زمانی که هات وایر متوجه شد که برای تبلیغات می‌بایست فضای محدودی را در نظر گرفت، بنرهای تبلیغاتی بوجود آمدند.

در آن زمان ۱۴ طراح تبلیغاتی مبلغی معادل ۳۰،۰۰۰ دلار برای نمایش ۱۲ هفته‌ای تبلیغات خود پرداختند (کای و مداف ۱۹۹۹). در سال ۱۹۹۵ وب بعنوان رسانه‌ای عمومی پذیرفته شد. شرکت سان میکروسیستم۴ در این سال زبان جاوا را به عموم عرضه کرد. در سال ۱۹۹۶ الدزموبیل۵ اولین اتاق گفتگوی تجاری را راه اندازی نمود. در جدول ۱ به برخی از اتفاقات مهم صنعت تبلیغات اینترنتی اشاره شده‌است.

يکشنبه چهارم 4 1396
همان طور که شاید تا کنون خواننده سلسله مطالب راه حل هایی برای وب مسترها بوده باشید، ما در بخش اول این مقالات، درباره اهمیت  نوشتن چشم انداز و تبیین ماموریت سازمانی برای یک سایت خوب صحبت کردیم. یعنی اشاره کردیم که هر سایت موفق باید چشم اندازه و برنامه داشته باشد. در بخش دوم، به اهمیت چند زبانه بودن و توجه به نیازهای مشتریان سایت مطالبی ارائه شد. در بخش سوم، بیش از 30 نکته کاربردی درباره اصول تولید محتوا و شیوه های تعامل پرتال ها با مخاطبان مختلف خود مورد بررسی قرار گرفت. در بخش چهارم، نگاه خلاقانه و نوآورانه در کسب و کار دیجیتالی اشاره شد و مثال هایی عنوان کردیم. در بخش پنجم، از مکتب جف بزوس، موسس آمازون دات کام، تجربه های مفیدی را در اختیار خوانندگان عزیز قرار دادیم که کسب و کاری در این سطح، چه رویکرد و موفقیت هایی را تجربه کرده است. مطالب بخش ششم و هفتم، به ترتیب درباره اصول موفقیت در کسب و کار سایت علی بابا و گوگل بود که در آن، موفقیت های دیجیتالی این سایت های عظیم را با نکاتی که در 5 بخش قبلی فرا گرفته بودیم، تحلیل اجمالی کردیم. در بخش هشتم به موضوع اصول نام گذاری پرتال و مسائل مرتبط با  آن ها اشاره خواهیم کرد. بخش نهم را به موضوع تبلیغات در اینترنت و فرصت ها و قابلیت های مختلف آن اختصاص داده ایم که به نظر می رسد یک مبحث مورد غفلت قرار گرفته شده توسط وب مسترهای محترم می باشد. 

بهترین راه های تبلیغ پر بازده در اینترنت کدام است؟
 
 برای تبلیغ موثر و فراگیر خدمات و محصولات خود در اینترنت، می بایست در مورد ترافیک سایت اطلاعات خوبی داشته باشیم. برخی از تارگاه هایی که برای تبلیغ انتخاب می کنید، در مورد شمار بیننده خود اطلاعاتی اعلام می کنند که تحلیل درست آن ها، شما را به انجام تبلیغ در سایت مورد نظر متقاعد یا از انجام آن، منصرف می کند. در ادامه این بخش، روش هایی در تبلیغ در اینترنت معرفی می شود. نا گفته ییدا ست که یکی از روش های موفقیت پرتال های اینترنت که قابلیت های طراحی پرتال نیز در آن تاثیر غیر مستقیم دارد، معرفی و تبلیغ آنلاین است.  برای تبلیغات آنلاین، ترافیک سایت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. ترافیک سایت، تعداد بیننده یک سایت را نشان می دهد.
پنج شنبه اول 4 1396
X