دسته
لینک مفید
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3989
تعداد نوشته ها : 29
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem222


فایده اصلی برند برای شما این است که در آینده با کمترین زحمت بتوانید آنرا بازاریابی کنید و در این مسیر باید برندی داشته باشید که در ذهن مشتری ماندگار شود.

به گزارش آلامتو و به نقل از ibazaryabi.com؛ معمولا کسب و کارها یا در حال رشد به جزئیات کوچک و به ظاهر ساده‌ای که در مورد نام برند وجود دارد اهمیت زیادی قائل نیستند. زیرا این کسب و کارها درگیر تصمیم‌گیری‌های بزرگ و مهمی هستند که انرژی زیادی می‌خواهد. اما ماندگاری نام برند در ذهن مشتری یکی از مهمترین گام‌های رشد و توسعه‌ی کسب و کارها است که باید به عنوان اولویت‌های نخست مورد توجه قرار گیرد. زیرا پس از رشد یک شرکت این نام برند است که سبب جذب مشتریان به سمت خود می‌شود. در ادامه این مطلب پنج روش برای ماندگاری نام برند در ذهن مشتری را بررسی می‌کنیم که می‌تواند کمک زیادی به شناخته شدن کسب و کارها بکند.

راههای ماندگاری نام برند در ذهن مشتری

دسته ها : تبلیغات برند
شنبه هفتم 5 1396


این روزها شبکه های اجتماعی به ابزاری قوی برای برندسازی تبدیل شده اند و در صورتی که اصول برندسازی در شبکه های اجتماعی را به خوبی پیاده کنید میتوانید بازدهی مناسبی از طرف آنها داشته باشید.

به گزارش آلامتو و به نقل از ibazaryabi.com؛ هر برندی قبل از ورود به مرحله‌ی فروش محصول باید مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهد. از این رو متقاعد کردن و نفوذ در ذهن و قلب مشتری قبل از مرحله فروش انجام می‌گیرد. توانایی در شناخته شدن یک برند در بین مخاطبان خود یکی از مهمترین بخش‌های هر کسب و کار است. برندسازی در شبکه‌های اجتماعی یکی از بهترین راه‌های نفوذ در مشتری و افزایش فروش است. در ادامه هر آنچه که در مورد برندسازی در شبکه‌های اجتماعی برای برندها لازم است را برایتان آورده‌ایم.

اصول لازم برای موفقیت برندسازی در شبکه‌های اجتماعی

دسته ها : مقاله تبلیغات
سه شنبه سوم 5 1396
X