دسته
لینک مفید
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3996
تعداد نوشته ها : 29
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem222

تبلیغات بنری یکی از روش های موثر تبلیغات در سایت های پر بازدید است. تبلیغ بنری دارای بازدهی بالایی است و می  تواند محصول شما را به عده زیادی از مردم معرفی کند.

ایجاد ترافیک و دریافت بازدیدکننده بیشرین دغدغه بسیاری از مدیران سایت های اینترنتی است. متاسفانه اغلب مدیران سایت ها بدون اینکه تحلیل درستی از آمارهای سایت خود داشته باشند و به دنبال بهبود فرآیندها باشند، چاره کار را صرفا در تبلیغات بیشتر می بینند. در این مقاله قصد دارم به نکات و ویژگی های تبلیغات بنری موثر بپردازم.

قبل از اینکه شاخص های ایجاد تبلیغات بنری هدفمند و انتخاب رسانه مناسب برای تبلیغات بنری را توضیح دهم لازم است  به این نکته اشاره کنم که تبلیغات بنری نرخ کلیک پایینی دارند و این موضوع به این دلیل است که کاربران سایت های اینترنتی علاقه ای به تبلیغات بنری و کلیک روی آنها ندارند.

تبلیغات بنری موثر و پربازده در سایت ها

نرخ کلیک حدود یک درصد، نرخ کلیک بسیار مناسبی برای تبلیغات بنری محسوب می شود. به این معنا که اگر یک سایت روزانه 10 هزار نفر بازدیدکننده دارد، اگر 1000 نفر از آنها روی بنرهای شما کلیک کنند، شما تبلیغات موثری را انجام داده اید.


دسته ها : تبلیغات بنری
چهارشنبه هفدهم 3 1396


آشنایی با انواع روش های تبلیغات بنری در وب سایت ها

تبلیغ بنری در سایت پربازدید, تبلیغات بنری با بازدهی بالا در اینترنت, تبلیغ بنری با قیمت  مناسب

تبلیغ بنری یا بنرهای تبلیغاتی نوعی از تبلیغات در وب سایت های پربازدید است که می تواند برای مشتری بازدهی خوبی داشته باشد.اما سه روش درآمدزایی از بنرهای تبلیغاتی در سایت ها  وجود دارد که شامل :

دسته ها : تبلیغات بنری
يکشنبه جهاردهم 3 1396
X