دسته
لینک مفید
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 3998
تعداد نوشته ها : 29
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem222


فایده اصلی برند برای شما این است که در آینده با کمترین زحمت بتوانید آنرا بازاریابی کنید و در این مسیر باید برندی داشته باشید که در ذهن مشتری ماندگار شود.

به گزارش آلامتو و به نقل از ibazaryabi.com؛ معمولا کسب و کارها یا در حال رشد به جزئیات کوچک و به ظاهر ساده‌ای که در مورد نام برند وجود دارد اهمیت زیادی قائل نیستند. زیرا این کسب و کارها درگیر تصمیم‌گیری‌های بزرگ و مهمی هستند که انرژی زیادی می‌خواهد. اما ماندگاری نام برند در ذهن مشتری یکی از مهمترین گام‌های رشد و توسعه‌ی کسب و کارها است که باید به عنوان اولویت‌های نخست مورد توجه قرار گیرد. زیرا پس از رشد یک شرکت این نام برند است که سبب جذب مشتریان به سمت خود می‌شود. در ادامه این مطلب پنج روش برای ماندگاری نام برند در ذهن مشتری را بررسی می‌کنیم که می‌تواند کمک زیادی به شناخته شدن کسب و کارها بکند.

راههای ماندگاری نام برند در ذهن مشتری

دسته ها : تبلیغات برند
شنبه هفتم 5 1396

اگر می خواهید برای شرکت کوچک خود تبلیغات کنید از روش های زیر استفاده کنید:
آیا چالش شما به عنوان مدیر یک شرکت تازه کار هزینه های تبلیغات است؟ آیا چالش بزرگتر ذهنی شما برای اثر بخش کردن تبلیغات، بازنگری و ایجاد تغییرات در تبلیغات قبلی است؟
پس این مقاله را برای حل این چالش ها و دغدغه ها مطالعه نمایید تا بتوانید با کمترین هزینه ممکن برای کسب و کار خود تبلیغات موثر و اثربخش انجام دهید.
یک طرح برای حمله حاضر نمایید.

پلن های تبلیغات Marketing-Plan
گام اول: در این مرحله شما باید یک طرح با سه هدف زیر آماده کنید:

۱- تعریف چشم انداز کسب و کار
۲- تعیین مسیر رسیدن به چشم انداز کسب و کار

دسته ها : تبلیغات برند
جمعه بیست و ششم 3 1396
X